Microneedeling - M.N

یک وسیله قابل اعتماد برای تحریک کلاژن سازی از طریق پوست است که موارد مصرف بسیاری دارد. در این روش با جراحت های بسیار ریز (microinjury) در درم و اپیدرم و تحریک سیستم ایمنی منجر به تولید کلاژن و الاستین جدید میشود . از طریق سوزنهای  این دستگاه میتوان انواع  پپتیدها، ژلها،ویتامین ها و مواد روشن کننده،مواد مزوتراپی و مغذی را تزریق کرد. 

این تکنیک قابل استفاده در انواع پوست و تمام نقاط بدن (حتی اطراف چشم) می باشد.

موارد استفاده (کاربرد) :
1-جوانسازی
2-کاهش اسکار آکنه
3-ازبین بردن خطوط ظریف صورت (Fine wrinkles)
4-بهبود استریا (Sreriea)
5-بهبود اسکار جراحی
6-بهبود اسکار سوختگی
7-بهبود هایپرپیگمنتیشن  (Hyperpigmentation)
8-ازبین بردن جای تاتو (Unwanted Tatto)

 مراحل کار:
قبل از شروع باید موضع تمیز و عاری از هرنوع مو و کرم آرایشی و درمانی باشد.بعد از یک بی حسی موضعی خفیف(مراحل کاملا" بدون درد) با M.N در محل سوزنهای بسیار ریز درحد سوزن 32G با فرکانس بالا نفوذ کرده که منجر به شروع مراحل درمانی میشود. طول مدت عمل بستگی به وسعت ضایعه دارد.

این سوزنها مختص یک جلسه درمانی بوده و هرجلسه سر و کارتریج دستگاه عوض میگردد. توصیه میشود درطی 24ساعت اول پوست کاملا" مرطوب نگه داشته شود و در محیط باز از ضدآفتاب استفاده گردد. 

پس از پایان هرجلسه قرمزی مختصری وجود دارد که حداکثر تا 24ساعت باقی میماند و بتدریج از بین میرود.

نتیجۀ درمانی:
بطور واضح بعد از یک هفته دیده میشود. معمولا" برای جوان سازی 3-2 جلسه به فاصله 7-5 هفته و برای آکنه و Steriea 8-6جلسه به فاصله 6هفته نیاز است.برای اسکارها بسته به نوع و وسعت اسکار تصمیم گیری میشود.
این تکنیک ساده و کم هزینه با کمترین عارضه(وحتی بدون عارضه) بدون اسکار،تغییر رنگ و احتمال عفونت نسبت به روشهای دیگر رایج و بهترین نتیجه را بهمراه می آورد. 

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به کلینیک زیبای سیلوئت می باشد

طراحی و پیاده سازی شده توسط گروه هیراد